Purito DermHA-3 Liquid

-50%

Purito DermHA-3 Liquid

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,200L.

Purito DermHA-3 Liquid rrit hidratimin dhe aftësinë e lëkurës për të ruajtur lagështinë.

SKU: 11186 Kategori: , , ,

Përshkrim

Purito DermHA-3 Liquid
Purito DermHA-3 Liquid rrit hidratimin dhe aftësinë e lëkurës për të ruajtur lagështinë.
Kjo formulë përfiton nga shtimi i pantenolit për të zbutur dhe forcuar barrierën e lëkurës duke i dhënë hidratim shtesë, si dhe e mbron me veti anti-inflamatore.
Një përbërësi kyc, hialuronati i natriumit ndihmon për të rivendosur lagështinë e lëkurës. Promovon një pamje më të rigjallëruar dhe të shëndetshme. Ka aftësinë të zbehë pamjen e linjave të holla dhe të përmirësojë strukturën e lëkurës.
Lloji i lëkurës: Lëkurë e dehidratuar dhe e yndyrshme

Përdorimi:
Aplikojeni tonikun në lëkurën e sapo pastruar dhe të lagur. Më pas, aplikoni serumin dhe kremin hidratues për të fiksuar hidratimin.

Ingredientët
Water, Panthenol (Strengthens Skin Barrier), Butylene Glycol (Humectant), 1,2-Hexanediol (Solvents), Sodium Hyaluronate (Humectant), Hydrolyzed Hyaluronic Acid (Humectant), Glycerin (Humectant), Caprylyl Glycol (Skin-Conditioning Agent), Pentylene Glycol (Skin-Conditioning Agent), Glyceryl Glucoside (Moisturizing Agent), Dipotassium Glycyrrhizate (Skin Protectants), Allantoin (Skin-Conditioning Agent), Disodium EDTA (Chelating Agent), Malachite Extract (Skin-Conditioning Agents), Madecassoside (Strengthens Skin Barrier), Asiaticoside (Skin-Conditioning Agent), Madecassic Acid (Skin-Conditioning Agent), Asiatic Acid (Skin-Conditioning Agent), Sodium Acetylated Hyaluronate (Humectant)

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Purito

Related Products