NEOGEN Bio-Peel Gauze Peeling Green Tea

NEOGEN Bio-Peel Gauze Peeling Green Tea

2,500L

Me 30 shtresa eksfolimi një përdorimshe, ky produkt siguron eksfolim të butë por efektiv të qelizave të vdekura të lëkurës dhe papastërtive, duke e lënë lëkurën të pastër.

Availability: S’ka stok SKU: 10460 Kategori: , , ,

Përshkrim

NEOGEN Bio-Peel Gauze Peeling Green Tea
Me 30 shtresa eksfolimi një përdorimshe, ky produkt siguron eksfolim të butë por efektiv të qelizave të vdekura të lëkurës dhe papastërtive, duke e lënë lëkurën të pastër. Qelizat e vdekura të lëkurës largohen nga sipërfaqja e saj duke përdorur teknologjinë unike të ‘jastëkut’ me 3 shtresa.

Çaji jeshil, është një antioksidant i fuqishëm që parandalon plakjen e parakohshme dhe është një anti-inflamator që ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar.

Përdorimi

Pas pastrimit, përdorni lëvizje të buta rrethore në të gjithë fytyrën dhe qafë.
Ndiqni hapat e mbetur të rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës. Përdoreni dy herë në javë ose sipas nevojës.

Ingredientët
Water, Dipropylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Alcohol Denat., Peg/​Ppg-17/​6 Copolymer, Centella Asiatica Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Gardenia Florida Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Coptis Japonica Extract, Butylene Glycol, Benzophenone-5, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Tartaric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Tromethamine, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Disodium Edta, Fragrance

Informacion shtesë

pads

30

Brand

Neogen

Related Products