MISSHA – SUPER OFF CLEANSING OIL (DRYNESS OFF) 305ml

Sale

MISSHA – SUPER OFF CLEANSING OIL (DRYNESS OFF) 305ml

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,250L.

MISSHA ju paraqet vajin e ri pastrues Dryness Off, me përbërësit e tij të butë nga vaji me origjinë natyrale, do të pastroj tërësisht lëkurën tuaj duke ruajtur hidratimin.

SKU: 10458 Kategori: , , ,

Përshkrim

MISSHA – SUPER OFF CLEANSING OIL (DRYNESS OFF) 305ml
Po kërkoni një vaj pastrues që do të pastrojë lëkurën tuaj pa shkaktuar tharje?
MISSHA ju paraqet vajin e ri pastrues Dryness Off, me përbërësit e tij të butë nga vaji me origjinë natyrale, do të pastroj tërësisht lëkurën tuaj duke ruajtur hidratimin.

E butë në lëkurë gjatë heqjes së make up-it pa lënë asnjë mbetje.
Sistemi i shkrirjes 2X për të hequr fuqishëm edhe makijazhin e kundër ujit.

Parandalon tharjen e lëkurës tuaj pas pastrimit me vajra natyralë: Ndihmon në hidratimin e lëkurës tuaj falë përmbajtjes me Argania Spinosa, Vaj Bajame, Gjalpë Shea.

Eshtë miqësor me lëkurën falë vajrave natyrale që nuk shkaktojnë acarim të lëkurës.

Vaji i Argania Spinosa: Ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe parandalimin e tharjes së saj.

Vaji i Bajames së ëmbël: Ndihmon për ta bërë lëkurën tuaj të lëmuar duke rivendosur ekuilibrin e saj.

Gjalpi Shea: Ndihmon për ta mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar duke formuar një shtresë mbrojtëse në të.

Përdorimi

Pomponi një sasi të moderuar të vajit të pastrimit Missha në duar dhe aplikojeni në fytyrë të thatë për të shkrirë make up-in.
Lageni me pak ujë dhe masazhojeni lehtë derisa vaji të emulsifikohet në një ngjyrë të bardhë qumështi.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Glycine Soja (Soybean) Oil, Triethylhexanoin, Ethylhexyl Palmitate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Isopropyl Myristate, Isohexadecane, Ethylhexyl Stearate, Polybutene, Dicaprylyl Ether, Isononyl Isononanoate, Caprylic/​Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Geranium Maculatum Oil, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Citrus Reticulata (Tangerine) Leaf Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Water, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Phenoxyethanol

Informacion shtesë

ml

305

Brand

Missha

Related Products