Nacific Fresh Herb Origin Cleansing Water Bakuchiol

Sale

Nacific Fresh Herb Origin Cleansing Water Bakuchiol

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 2,040L.

Pastrues me Bakuchiol, ingredient shumë I butë por I fuqishëm, me efekte kundër plakjes.

SKU: 11368 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Fresh Herb Origin Cleansing Water Bakuchiol
Fuqizon lëkurën me hidratim teksa shpërbën papastërtitë dhe yndyrën e tepërt dhe akseson thellësisht poret. Ujë pastrues kryen 3 funksione në një produkt te vetem, pra rrit elasticitetin e lëkurës, hidraton lëkurën e dehidratuar dhe forcon barrierën e saj. Formuluar me përbërës të perzgjedhur, i përshtatshem për lëkurat e ndjeshme. Pastrues i fortë, i aftë për të larguar dhe grimin me ngjyra të rënda.
Rekomandohet për ata që dëshirojnë të nisin trajtimin kundër vijave të imëta dhe rrudhave thjeshtë dhe pa irritim.

Përdorimi:
Njomëni pambukun me ujin pastrues dhe aplikojeni në fytyrë për të hequr grimin dhe papastërtitë.

Ingridientet:
Ethylhexyl Palmitate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbeth-30 Tetraoleate, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Butylene Glycol, Water, Fragrance

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Nacific

Related Products