Nacific Fresh EM Soap

Sale

Nacific Fresh EM Soap

Çmimi origjinal qe: 1,100L.Çmimi i tanishëm është: 935L.

Sapuni Nacific Fresh EM largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe pastron papastërtitë duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar.

SKU: 11369 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Fresh EM Soap
Formuluar me ingredient që nuk do ta irritojnë lëkurën, sapuni është I butë dhe të freskët në lëkurë dhe krijon një shkumë të plotë që do I largojë papastërtitë nga poret pa e tharë lëkurën, por duke e lënë atë të hidratuar. Ekstrakti i gjalpit Shea, mjaltit dhe proteinave të qumështit ruajnë freskinë e lëkurës.

Përdorimi:
Njomëni fytyrën me ujë të vakët dhe masazhoni butësisht me shkumë nga sapuni.

Ingridientet:
Water, Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Egg Yolk Extract, Glycerin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Milk Protein Extract, Honey, Rice Ferment Filtrate (Sake), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Titanium Dioxide, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol.

Informacion shtesë

g

100

Brand

Nacific

Related Products