Nacific Cica Tea Tree Relaxing Mask Pack

Sale

Nacific Cica Tea Tree Relaxing Mask Pack

Çmimi origjinal qe: 500L.Çmimi i tanishëm është: 350L.

Përmban përbërës të patentuar Greenol qe ofrojne qetesim te lekures.

SKU: 11359 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Cica Tea Tree Relaxing Mask Pack

Ekstrakti Centella Asiatica ofron gjithashtu hidratim të thellë dhe efekt të shkëlqyer qetësues. Një maskë fletë që përmban ekstrakte të Centella Asiatica dheTea Tree për të qetësuar lëkurën e irrituar, shëron lëkurën e problematike dhe rregullon sebumin e tepërt. Pëlhura e Celulozes me prejardhje bambuje mundëson që përbërësit aktivë të shpërndahen thellë në lëkurë.

Përdorimi:
Vendoseni maskën në fytyrë dhe lëreni për 10-20 minuta. Pas heqjes, perhapeni produktin e mbetur në lëkurën tuaj për ti dhënë mundësinë lëkurës të përthithë esencën e mbetur.

Ingridientet:
Water, Glycerin, Propanediol, Isopentyldiol, 1,2-Hexanediol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Betaine, Arginine, Polyglyceryl-10 Laurate, Carbomer, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, PVM/MA Copolymer, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil(100ppm), Chamaecyparis Obtusa Ëater, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract(85ppm), Butylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Floëer Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Floëer Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Freesia Refracta Extract, Centella Asiatica Extract(0.5ppm), Madecassoside(0.3ppm), Asiaticoside(0.2ppm).

Brand

Nacific

Related Products