Nacific Herb Retinol Relief Mask Pack

Sale

Nacific Herb Retinol Relief Mask Pack

Çmimi origjinal qe: 500L.Çmimi i tanishëm është: 350L.

Përmban Retinol dhe Ekstrakt gjethesh Aloe Vera për të balancuar dhe hidratuar lëkurën duke minimizuar vijat e holla dhe rrudhat.

SKU: 11358 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Herb Retinol Relief Mask Pack

Pëlhura e Celulozes me prejardhje bambuje mundëson që përbërësit aktivë të shpërndahen thellë në lëkurë.

Përdorimi:
1. Pas larësit, hapni paketimin e maskës dhe përhapeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën.
2. Lëreni për 10- 20 minuta dhe hiqni maskën.
3. Përhapeni butë në fytyrë derisa esenca të përthithet.

Ingridientet:
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Betaine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Arginine, Carbomer, Allantoin, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Adenosine, PVM/MA Copolymer, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Aloe Barbadensis Extract, Sodium Acetate, Cellulose, Dipropylene Glycol, Sodium Palmitoyl Proline, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Origanum Vulgare Floëer/Leaf/Stem Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Stearate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Nymphaea Alba Floëer Extract, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate, Biotin, Folic Acid, Thiamine HCl.

Brand

Nacific

Related Products