MISSHA – Super Off Cleansing Oil (Blackhead Off)

Sale

MISSHA – Super Off Cleansing Oil (Blackhead Off)

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,430L.

Missha Super Off Cleansing Oil Blackhead Off është një vaj pastrues që mundeson
një pastrim të thellë, duke eliminuar edhe make up-in më rezistent.

Përshkrim

MISSHA – Super Off Cleansing Oil (Blackhead Off)
Missha Super Off Cleansing Oil Blackhead Off është një vaj pastrues që mundeson
një pastrim të thellë, duke eliminuar edhe make up-in më rezistent.

Heq pikat e zeza me vajra natyralë (Vaj Kajsie, Gjethe Çaji, Vaj Moringa) duke e
lënë lëkurën të freskët, të pastër dhe të butë. Parandalon acarimin e lëkurës pasi
përbëhet nga një formulë delikate.

Përparësitë kryesore:

– Formulë e lehtë që nuk shkakton acarim.
– Nuk përmban 6 lloje parabenësh dhe vaj mineral.

Heqja e make up-it bëhet tepër e lehtë falë Sistemit të Shkrirjes 2X: një kombinim i vajrave polarë
dhe jo polarë për të rritur efektivitetin e produktit dhe aftësinë për të hequr jo
vetëm BB kremrat, por edhe eyeliner, buzëkuqin e të gjithë make up-in.

Përdorimi

1. Merrni një sasi të përshtatshme të vajit në duar të lagura dhe shpërndajeni
butësisht në fytyrë.
2. Masazhoni lehtë derisa përbërja të shkrijë.
3. Shpëlajeni me ujë të vakët dhe lajeni fytyrën me një larës ujor.

Ingredientët
Glycine Soja (Soybean) Oil, Triethylhexanoin, Ethylhexyl Palmitate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Isopropyl Myristate, Isohexadecane, Ethylhexyl Stearate, Polybutene, Dicaprylyl Ether, Isononyl Isononanoate, Caprylic/​Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Geranium Maculatum Oil, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Citrus Reticulata (Tangerine) Leaf Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Water, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Phenoxyethanol

Informacion shtesë

ml

305

Brand

Missha

Related Products