Missha Cicadin Rescue Ato Mega Sun Protection Cushion

Sale

Missha Cicadin Rescue Ato Mega Sun Protection Cushion

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 2,160L.

Cushion MISSHA Cicadin është një cushion i butë inorganik që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës ndaj rrezeve UV.

SKU: 11132 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Cicadin Rescue Ato Mega Sun Protection Cushion
Cushion MISSHA Cicadin është një cushion i butë inorganik që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës ndaj rrezeve UV.

• Zgjidhje hipoalergjike për kujdesin ndaj diellit ;
• Përmban 38% centella asiatica në vend të ujit, qetëson dhe ftoh lëkurën në të njëjtën kohë;
• Qetëson lëkurën e nxehur pa xhel shtesë qetësues;
• Filtri hidratues i ujit bllokon rrezet UV dhe ftoh lëkurën;
• “Jumbo Cushion” që mund të përdoret në zona të gjera;

Kalamina jeshile dhe nënbaza jeshile që përmban esencën qetësuese të guailazulenit i japin një shkëlqim lëkurës duke e bërë atë të duket më e shëndetshme dhe zvogëlon pamjen e poreve. Ai gjithashtu zbut lëkurën e ndjeshme ndërsa ndriçon tonin.

Përbërësit kryesorë :
Oksidi i zinkut, dioksidi i titanit, vaji i livandës, ekstrakti i Centella Asiatica.

Përdorimi:
Lyeni sfungjerin me përmbajtjen në paketim dhe aplikojeni në të gjitha zonat e ekspozuara ndaj diellit.
Riaplikojeni cdo 2 orë.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Propylheptyl Caprylate, Zinc Oxide, Butylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, Dicaprylyl Ether, Titanium(Iv) Oxide, Polyglyceryl-4 Diisostearate/​Polyhydroxystearate/​Sebacate, Propanediol, Glycerol, Silica, Lavandula Angustifolia Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Eggplant Fruit Extract, Curcuma Longa Root Extract, Holy Basil, Moringa Oleifera, Corallina Officinalis Extract, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Triethoxycaprylylsilane, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sorbitan Caprylate, Glyceryl Caprylate, Polyurethane-11, Ethylhexylglycerin, Guaiazulene, Amber Powder, Calamine, Madecassoside, Chlorella Vulgaris Powder

Informacion shtesë

g

25

Brand

Missha

Related Products