Pyunkang Yul Moisture Soothing Sun Cream

-50%

Pyunkang Yul Moisture Soothing Sun Cream

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,300L.

Nëse jeni duke kërkuar për krem kundër diellit që është i butë për lëkurën, merrni parasysh kremin qetësues të diellit të Pyunkang Yul!

SKU: 11134 Kategori: , , ,

Përshkrim

Pyunkang Yul Moisture Soothing Sun Cream
Nëse jeni duke kërkuar për krem kundër diellit që është i butë për lëkurën, merrni parasysh kremin qetësues të diellit të Pyunkang Yul! Përveç sigurimit të mbrojtjes me spektër të gjerë të SPF 50+ PA++++, kremi kundër diellit ofron përfitime të ndryshme për kujdesin e lëkurës, si kujdes qetësues dhe hidratues me ekstrakt dhe ceramide centella asiatica. Formula e testuar klinikisht është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Një krem i butë por i fuqishëm kundër diellit me SPF50 PA++++ që mbron lëkurën tuaj kundër rrezeve të lira radikale.
I pasuruar me ekstrakt dhe ceramide të centella asiatica për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën e ndjeshme.

Ingredientët
Purified Water, Zinc Oxide, Cyclopentasiloxane, Homosalate, Butyloctyl Salicylate, Propanediol, Ethylhexyl Salicylate, Propylheptyl Caprylate, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Titanium Dioxide, Disteardimonium Hectorite, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Magnesium Sulfate, Phenyl Trimethicone, 1,2-Hexanediol, Polymethylsilsesquioxane, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Triethoxycaprylylsilane, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Allantoin, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allium Victorialis Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Salicornia Herbacea Extract, Xanthium Strumarium Fruit Extract, Sophora Angustifolia Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Poncirus Trifoliata Fruit Extract, Ulmus Davidiana Root Extract

Informacion shtesë

ml

75

Brand

Pyunkang Yul

Related Products