Tiam Vita A Bakuchiol Firming Eye Cream

Tiam Vita A Bakuchiol Firming Eye Cream

2,200L

Një krem për sytë që forcon dhe hidraton dukshëm zonën tuaj delikate të syve.

SKU: 11131 Kategori: , , ,

Përshkrim

Tiam Vita A Bakuchiol Firming Eye Cream
Vitamina A + Kompleksi Bakuchiol + 5-Peptid
Një krem për sytë që forcon dhe hidraton dukshëm zonën tuaj delikate të syve.
Një përzierje e centraleve anti-plakje

Bakuchiol – përbërës i sigurt alternativ me efikasitet të ngjashëm me Retinol antioxidant (vitaminë A), pa efekte anësore, nxjerrë nga fara e Psoralea Corylifolia e familjes fasule, në mjekësinë tradicionale Ayurvedic.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në gisht dhe prekni butësisht rreth konturit të syrit.

Ingredientët
Water, Glycerin, Butylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Collagen (10,000ppm), Palmitic Acid, Carbomer, Arginine, Stearic Acid, Cetearyl Olivate, Betaine, Bakuchiol (3,000ppm), Retinyl Palmitate (2,775ppm), Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Sorbitan Olivate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Limonene, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Xanthan Gum, Linalool, Myristic Acid, Tocopherol, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Tiam

Related Products