Kundal Rich Soy Milk Body Cream – Mellow Vanilla

Sale

Kundal Rich Soy Milk Body Cream – Mellow Vanilla

Çmimi origjinal qe: 1,490L.Çmimi i tanishëm është: 1,192L.

Krem trupi që ndihmon për të mbajtur lëkurën më të butë dhe të hidratuar, edhe pas 100 orësh!

Përshkrim

Kundal Rich Soy Milk Body Cream – Mellow Vanilla

Krem trupi që ndihmon për të mbajtur lëkurën më të butë dhe të hidratuar, edhe pas 100 orësh!
Zgjidhje ideale hidratimi për zona të thata, të ashpra dhe të rrjepura në krahë dhe këmbë, ose çdo shqetësim tjetër të lëkurës së trupit që lidhet me thatësinë. Gjithashtu i shkëlqyeshëm për ata që duan të përdorin formulë të pastër dhe të butë që mund të ofrojë rezultate të thella dhe intensive hidratimi.
Pa përbërës potencialisht të dëmshëm. Formuluar pa alergjen.

I testuar për lëkurë të ndjeshme. Rezultatet klinike tregojnë hidratim 100-orësh pas 1 përdorimit dhe reduktim të skuqjes(86.27%) në kushte të thata dhe të ftohta edhe pas një ore. Lehtësim i menjëhershëm në kruajtjen e thatë (77,39%) pas përdorimit 4-javor, përdorimi i tij 2-javor tregon gjithashtu përmirësim të barrierës së lëkurës, lehtësim të skuqjes dhe 14,04% rritje të shkëlqimit.
Formula kremoze ofron hidratim të butë por intensiv duke e lënë lëkurën më të butë dhe të hidratuar.
Një përzierje e myshkut të butë dhe vaniljes së ngrohtë të pasuruar me kokos të ëmbël ju kujton të relaksoheni në një batanije të pastër dhe të butë. Përjetoni ritualin e këndshëm të aromës me aroma ngushëlluese dhe freskuese të luleve.

Përbërësit e veçuar
Proteina me origjinë bimore e qumështit të sojës 30,000 PPM ofron hidratim ushqyes.
Kompleksi i vajit bimor dhe gjalpi Butyrospermum Parkii (Shea) sigurojnë hidratim intensiv për të shmangur humbjen e lagështisë edhe në kushtet e motit të thatë dhe të ftohtë.

Përbërësi TAZMAN PEPPER C ofron lehtësim qetësues me përfitimet e fuqishme qetësuese të ekstraktit të gjetheve Tasmannia Lanceolata.
TAZMAN PEPPER C ndihmon në zbutjen e lëkurës së irrituar nga stresorët mjedisorë.
Ceramide NP+Cera-Booster V ndihmon kundër stimujve të jashtëm duke ruajtur gjendjen e shëndetshme të lëkurës.

Përdorimi :
Pas dushit, masazhoni kremin në lëkurë pak të njomë duke u fokusuar në zonat e thata.

Ingridientët :
Water, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Isododecane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Olivate, Sorbitan Stearate, Sorbitan Olivate, 1, 2-Hexanediol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Carbomer, Hydroxyacetophenone, Arginine, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Panthenol, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Soymilk Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Xanthan Gum, Tasmannia Lanceolata Leaf Extract, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Stearate, Cholesterol, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide AP, Ceramide EOP, Fragrance

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Kundal

Related Products