Kundal Rich Soymilk Body Wash Mellow Vanilla 500 ml

Sale

Kundal Rich Soymilk Body Wash Mellow Vanilla 500 ml

Çmimi origjinal qe: 1,790L.Çmimi i tanishëm është: 1,432L.

Larës i butë trupi për lëkurat edhe më sensitive.

SKU: 11677 Kategori: , ,

Përshkrim

Larës i butë trupi për lëkurat edhe më sensitive.
• Përbërësit natyralë të përftuar nga natyra përmirësojnë hidratimin e lëkurës dhe forcojnë barrierën e saj.

• Formuluar me ekstrakt qumështi soje, Piper Tazman C dhe Ceramide NP.

• Përmirëson shtresën korneum, duke lehtësuar thatësinë edhe në kushte dimri.

• E lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të freskët pas dushit, pa asnjë ndjesi shtrëngimi.

• Siguron një pastrim të butë me një shkumë të pasur nga surfaktantë me origjinë bimore.

• Testuar nga dermatologu për lëkurë të ndjeshme.

• Teksturë mëndafshi e butë dhe kremoze.

• Çertifikuar VEGAN.
Përdorimi:
Aplikoni një sasi të mjaftueshme të produktit dhe masazhojeni në trup duke u pastruar. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.
Ingridientët:
Water, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lauryl Glucoside, Lauryl Hydroxysultaine, Glycerin, Cocamide MIPA, Propylene Glycol Laurate, Sodium Chloride, Hydroxyacetophenone, Citric Acid, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Polyquaternium-10, Styrene/Acrylates Copolymer, Trihydroxystearin, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Soymilk Extract, Tromethamine, Potassium Cocoyl Glycinate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, 1, 2-Hexanediol, Hydrogenated Lecithin, Tasmannia Lanceolata Leaf Extract, Ceramide NP, Lactobacillus Ferment Lysate, Xanthan Gum, Fragrance

Informacion shtesë

ml

500

Brand

Kundal

Related Products