KUNDAL Classic Men’s Aqua Moist All In One Lotion

Sale

KUNDAL Classic Men’s Aqua Moist All In One Lotion

Çmimi origjinal qe: 2,790L.Çmimi i tanishëm është: 2,232L.

Locion hidratues për meshkuj All-in-one, me 8 funksione. E krijuar vecanërisht për lëkurën e meshkujve duke iu drejtuar gjithë problematikave të fytyrës mashkullore për të krijuar një lëkurë të shëndetshme dhe të hidratuar pa shpenzuar kohë. Hidraton, freskon dhe qetëson lëkurën.

Përshkrim

Locion hidratues për meshkuj All-in-one, me 8 funksione. E krijuar vecanërisht për lëkurën e meshkujve duke iu drejtuar gjithë problematikave të fytyrës mashkullore për të krijuar një lëkurë të shëndetshme dhe të hidratuar pa shpenzuar kohë. Hidraton, freskon dhe qetëson lëkurën.

Formulë në trajtë xheli, lehtësisht e përthithshme, e cila kryen funksionin e kremit hidratues, tonerit dhe serumit njëkohësisht.

Rutinë skincare-I me 1 hap, me 8 benefite:

 1. Hidraton
 2. Balancon prodhimin e yndyrës
 3. Qetëson lëkurën e irrituar
 4. Efekt antirrudhë
 5. Ushqen epidermën
 6. Përforcon barrierën e lëkurës duke e mbrojtur atë nga factorët e jashtëm
 7. Zbardh hiperpigmentimet dhe njollat
 8. After shave, qetëson lëkurën pas rruajtjes

E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, sensitive dhe atë normale.

Produkt hipoalergjik.

Pa paraben, pa silicon, pa MIT/CMIT.

Ingredientë të rëndësishëm:

 • Pantenol dhe Ceramide – hidratojnë dhe përforcojnë barrierën natyrale të lëkurës
 • Ekstrakt nga lulja e kalendulës – hidraton thellësisht lëkurën me anë te acidit linoleic që ka në përbërje
 • Phytosterol bimor nga lëvorja e Pishës – qetëson lëkurën e irrituar dhe sensitive, effect përkujdesës aftershave

Përdorimi:

Merrni një sasi të përshtatshme në duar dhe aplikojeni në fytyrë të pastër dhe të thatë, duke e masazhuar butësisht derisa produkti të absorbohet plotësisht.

Ingredientët:

Purified water, glycerin, butylene glycol, dicaprylyl ether, niacinamide, 1,2-hexanediol, chlorella vulgaris extract, xylityl glucoside, port marigold flower extract, xylitol, sodium hyaluronate, hydra Lolized hyaluronic acid, hyaluronic acid, hydrogenated polydecene, pentylene glycol, polymethylsilsesquioxane, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, Vinyl dimethicone, caprylyl methicone, panthenol, acrylate/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, dimethicone, tromethamine, glucose, betaine, fructooligosaccharide, fructose, glyceryl Acrylates/Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Cetearyl Oliveate, Sorbitan Olivate, Adenosine, Sodium Phytate, Beta-Glucan, Tocopherol, Erythritol, Anhydroxylitol, Caprylic/Capric Triglyceride Ride, propanediol, sodium hyaluronate crosspolymer, hydrolyzed glycosaminoglycan, phospholipid, ceramide NP, benzyl glycol, cholesterol, citric acid, arginine, phytosterol, xanthan gum, Sodium Benzoate, Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Kundal

Related Products