KUNDAL Bath Bomb Pop Collection Set of 4 200g

Sale

KUNDAL Bath Bomb Pop Collection Set of 4 200g

Çmimi origjinal qe: 2,490L.Çmimi i tanishëm është: 2,241L.

Bombat e banjës Kundal janë zgjedhja ideale për një përvojë relaksuese dhe rigjeneruese. Me vajin e bajameve të ëmbla, kripërat e detit dhe vitaminën E, ato arrijnë të hidratojnë thellë lëkurën, stabilizojnë metabolizmin, përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe të nxisin rigjenerimin aktiv të qelizave epidermale. Vijnë me 4 aroma të mrekullueshme: Baby Powder, Cherry Blossom, Pink Grapefruit, Acacia Moringa, për një aroma-terapi rigjeneruese, që do ju ndihmojnë të clironi stresin psiko-emocional dhe do ju nxisin vetëm mendime positive, për të cliruar plotësisht tensionin mendor dhe muskular.

Përshkrim

Për të gjithë ju që keni nevojë për një përvojë relaksuese dhe rigjeneruese, bombat e banjës nga Kundal janë zgjedhja ideale. Ato kanë në përbërje të tyre vajin e bajameve të ëmbla, I cili ka shumë benefite. Ai hidraton thellë lëkurën dhe e ushqen atë me nutrient dhe elemente gjurmë shumë të rëndësishëm. Zbut, qetëson dhe përmirëson barrierën natyrale të lëkurës.

Ky produkt stabilizon metabolizmin, përmirëson qarkullimin e gjakut dhe nxit rigjenerimin aktiv të qelizave epidermale.

Vitamina E e koncentruar në përbërje të kësaj bombe benefitesh, është një antioksidant natyral shumë I fuqishëm I cili redukton shenjat e lodhjes në shtresën epidermale të lëkurës. Përmirëson rrudhat, zhduk linjat e holla, stimulon sintezën e kolagjenit dhe përmirëson tonifikimin e saj.

Kripërat e detit reduktojnë prodhimin e yndyrës nga gjendrat sebace dhe kanë efekt antiseptic.

Përvec gjithë benefiteve të mësipërme, bombat e banjës nga Kundal kanë aroma të mrekullueshme për një aroma-terapi rigjeneruese, që do ju ndihmojnë të clironi stresin psiko-emocional dhe do ju nxisin vetëm mendime positive, për të cliruar plotësisht tensionin mendor dhe muskular.

Bombat e banjës vijnë me aromat:

  1. Baby Powder – një aromë e butë si bebe me nota të trëndafilit, irisit dhe myshkut
  2. Cherry Blossom – fragranca e mrekullueshme e luleve të celura të qershisë me nota ëmbëlsie nga petalet e trëndafilit
  3. Pink Grapefruit – aromë frutash mbizotëruar nga freskia e grapefruit dhe ëmbëlsia e pjeshkës dhe orkidesë
  4. Acacia Moringa – aroma unike e luleve të akacies në një bazë vanilje

 

  • Për të rritur
  • Ingredient natyral të butë për lëkurën
  • Surfactant bimor për një pastrim delikat
  • hypoalergjik
  • Aroma-terapi

 

Përdorimi:

Lëshojeni bombën e banjës në vaskën e mbushur me ujë të ngrohtë dhe prisni pak momente që të shpërbëhet e të clirojë elementët e saj. Më pas shijoni banjën tuaj për 15-20 minuta dhe në fund shpëlajeni trupin me ujë të pastër.

Ingredientët:

Sodium bicarbonate, citric acid, purified water, sodium lauryl sulfoacetate, macadamia seed oil (1073 ppm), honey extract (1073 ppm), olive oil, sunflower seed oil, green tea seed oil, avocado oil, jojoba seed oil, evening primrose oil, Meadowfoam Seed Oil, Argan Kernel Oil, Red No. 227, Blue No. 1, Red No. 104 (1), fragrance, linalool, hexylcinnamal, alpha-isomethylionone, coumarin, hydroxycitronellal, limonene, Stral, geraniol, benzyl salicylate, citronellol, eugenol

Informacion shtesë

cope

4

g

4*200

Related Products