Isntree – TW-Real Eye Cream

Sale

Isntree – TW-Real Eye Cream

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,710L.

Luftoni rrathët e errët dhe rrudhat me kremin TW-Real të Syve, një krem për sytë i pasur me 61% Bifida Ferment Lysate, një përbërës probiotik që forcon barrierën e lëkurës.

SKU: 10254 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Isntree – TW-Real Eye Cream
Luftoni rrathët e errët dhe rrudhat me kremin TW-Real të Syve, një krem për sytë i pasur me 61% Bifida Ferment Lysate, një përbërës probiotik që forcon barrierën e lëkurës.
Ky krem sysh gjithashtu përmban Gjalpë Shea dhe Ceramide për të ndihmuar në bllokimin e lagështirës dhe sigurimin e hidratimit.
Zvogëlon shfaqjen e vijave të imta dhe rrudhave ndërsa shkëlqen lëkurën për një pamje më rinore dhe rrezatuese.
Gjallëron zonën e syve për një shkëlqim të shëndetshëm.
I pasur me gjalpë shea, gjalpë të farës së mangos dhe vajra që rrjedhin natyrshëm për të krijuar një pengesë lagështie në lëkurë dhe për t’i dhënë ushqim lëkurës.

Përdorimi
1. Merrni një sasi të moderuar dhe aplikoni në zonën rreth syve.
2. Masazhoni butësisht për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Bifida Ferment Lysate, Dipropylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Squalane, Hydrogenated Polydecene, Niacinamide, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Shea Butter, C12-16 Alcohols, Carrot Extract, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Lecithin, Stearyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Palmitic Acid, Tromethamine, Allantoin, Mango Seed Butter, Avocado Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Tocopherol, Hydroxyethylcellulose, SH-Polypeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, SH-Oligopeptide-1, SH-Oligopeptide-2, Ceramide NP, Astaxanthin, Adenosine, Ethyl Ascorbyl Ether, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Sorbitan Oleate, Polysorbate 60, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cholesterol, Deoxyphytantriyl Palmitamide Mea, Polyglyceryl-2 Stearate, Behenyl Alcohol, Erythritol, Carbomer, Polysorbate 80, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Illicium Verum Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Isntree

Related Products