ETUDE HOUSE Moistfull Collagen Cream

ETUDE HOUSE Moistfull Collagen Cream

2,500L

Kremi për fytyrën është i pasur me super kolagjenin dhe tokoferolën e Etude House për të siguruar hidratim dhe Vitamin E të cilat e mbajnë lëkurën tuaj të hidratuar për më shumë se 12 orë pas aplikimit me funksionin e riparimit të lëkurës.

SKU: 10253 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

ETUDE HOUSE Moistfull Collagen Cream
Kremi për fytyrën është i pasur me super kolagjenin dhe tokoferolën e Etude House për të siguruar hidratim dhe Vitamin E të cilat e mbajnë lëkurën tuaj të hidratuar për më shumë se 12 orë pas aplikimit me funksionin e riparimit të lëkurës.
Tekstura e saj si xhel e bën këtë krem hidratues një zgjedhje të mirë për llojet e lëkurës së thatë por edhe të kombinuar.
Thithet shpejt në lëkurë pa lënë asnjë mbetje të yndyrshme ose ndjenjë të rëndë.
Lëkura ndjehet e butë dhe elastike pas aplikimit.
Veti antirrudhë të shkëlqyera.

Përdorimi
Pas pastrimit të lëkurës, vendoseni mbi fytyrë duke përdorur pëllëmbët ose një koton dhe butësisht shtypni lëkurën për thithje më të mirë.

Ingredientët
Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Polymethacrylate, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Alcohol, Adansonia Digitata Fruit Extract, Adansonia Digitata Seed Oil, Betaine, Kaolin, Cetyl Ethylhexanoate, Pca Dimethicone, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Sodium Polyacrylate, Stearic Acid, Silica, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​Vp Copolymer, Poloxamer 407, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Phytantriol, Ppg-5-Laureth-5, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Polyisobutene, Alcohol, Water, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Fragrance

Informacion shtesë

ml

75

Brand

Etude

Related Products