Innisfree Apple Seed Cleansing Oil

-17%

Innisfree Apple Seed Cleansing Oil

Çmimi origjinal qe: 2,100L.Çmimi i tanishëm është: 1,750L.

Formuluar me vaj nga fara e mollës dhe ekstrakt të mollës, ky vaj pastrues gjallëron zonat e syve dhe buzëve ndërsa heq tërësisht butësisht make up-in dhe pastron sebumin nga poret tuaja.

SKU: 10278 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Innisfree Apple Seed Cleansing Oil
Formuluar me vaj nga fara e mollës dhe ekstrakt të mollës, ky vaj pastrues gjallëron zonat e syve dhe buzëve ndërsa heq tërësisht butësisht make up-in dhe pastron sebumin nga poret tuaja.
Përmban vitaminë C, e cila shkëlqen lëkurën dhe nëse përdoret çdo ditë, zvogëlon dukjen e njollave.

Përdorimi
Vendosni një sasi të përshtatshme dhe masazhoni mbi fytyrë. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë, pastaj vazhdoni me larësin.

Ingredientët
Cetyl Ethylhexanoate, Triethylhexanoin, Polyglyceryl-10 Dioleate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), PEG-8 Glyceryl Isostearate, Caprylic/​Capric Triglyceride, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polyisobutene, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Fragrance, Coco-Caprylate/​Caprate, Pyrus Malus (Apple) Seed Oil, Water, Glycerin, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Butylene Glycol, Camellia Japonica Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Orchid Extract, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

150

Related Products