Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil

2,500L

Pastrues vajor i butë i pasur me 5 lloje vajrash natyral.

SKU: 10279 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Purito From Green Cleansing Oil
Pastrues vajor i butë i pasur me 5 lloje vajrash natyral.
Ka përbërje të lehtë dhe pastron lëkurën duke mos i krijuar asnjë irritim, kjo e bën të përshtatshëm dhe për lëkurat më të ndjeshme.
Përbërësit kryesorë të këtij larësi janë:
Vaji i ullirit, i njohur për vetitë e tij hidratuese dhe parandaluese në shfaqjen e shenjave të moshës;
Vaji i farave të lulediellit, një antioksidant i fuqishëm me efekt qetësues;
Vaji i farave të Jojoba-s, i cili ndihmon në kontrollimin e prodhimit të sebumit;
Vaji i bajames së ëmbël, veti anti-inflamatore;
Vaji i farave të rrushit, që njihet për vetitë e tij rigjeneruese për lëkurën.
Lëkura mbetet e pastër dhe e hidratuar.

Përdorimi
Aplikoni në lëkurë dhe masazhoni butësisht derisa të shkrihet çdo papastërti ne lëkurë.
Shpëlajeni fytyrën me ujë të vakët.

Ingredientët
Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylic/​Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sorbeth-30 Tetraoleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Vegetable Oil, Tocopherol

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Purito

Related Products