ILLIYOON Probiotics Essence Drop

-58%

ILLIYOON Probiotics Essence Drop

Çmimi origjinal qe: 3,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,600L.

Qetësoni lëkurën e skuqur dhe të irrituar. Forconi barrierën e saj dhe rivendosni shëndetin origjinal të lëkurës me Kompleksin Lacto Skin (përbërja e fermentimit të probiotikëve)

SKU: 11029 Kategori: , , ,

Përshkrim

ILLIYOON Probiotics Essence Drop
Qetësoni lëkurën e skuqur dhe të irrituar. Forconi barrierën e saj dhe rivendosni shëndetin origjinal të lëkurës me Kompleksin Lacto Skin (përbërja e fermentimit të probiotikëve)
Siguroni hidratimin.
Përthithje e shpejtë e esencës së fytyrës me konsistencë ujore.
Formulim i butë dhe i sigurtë.
Kujdes hipoallergjik hidratues për lëkurën e ndjeshme.
Pa 6 ingidientë, vaj mineral, poliakrilamid, imidazolidinil ure, trietanolaminë, pa ngjyrë katrani
ILLIYOON ofron lagështi të butë dhe të qëndrueshme në lëkurën e ndjeshme dhe të thatë. Produktet janë mjaft të buta për përdorim të përditshëm si për foshnjat ashtu edhe për të rriturit. ILLIYOON vepron për të ndihmuar në parandalimin, mbrojtjen dhe ushqyerjen e lëkurës për sigurimin e hidratimit.
Formuluar me probiotikë për të ofruar baktere të mira dhe lëndë ushqyese në lëkurën tonë për të ndihmuar në balancimin dhe ndriçimin e lëkurës
Tekstura ujore shpërndahet lehtësisht dhe përthithet lehtësisht, duke mos lënë mbetje ngjitëse
Hipoalergjik, pa vajra minerale, trietanolaminë, ngjyra artificiale dhe përbërës me origjinë shtazore
Lacto Skin Complex™ ndihmon në rimbushjen dhe forcimin e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës
Ndihmon për të qetësuar skuqjen, acarimin dhe gjendjet e lëkurës duke përfshirë aknet, rosacea dhe lëkurën e thatë (përfitim anti-inflamator)

Përdorimi
Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni në të gjithë fytyrën dhe qafën. Vazhdoni me një hidratues.

Ingredientët
Water/​Aqua/​Eau, Squalane, Butylene Glycol, Glycerin, Methyl Trimethicone, 1,2-Hexanediol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Glyceryl Caprylate, Dextrin, Panax Ginseng Root Water, Fragrance/​Parfum, Disodium EDTA, Madecassoside, Bupleurum Falcatum Root Extract, Angelica Acutiloba Root Extract, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Lactobacillus Ferment Lysate(10 Ppm)

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Illiyoon

Related Products