ILLIYOON Ultra Repair Intensive Care Cream

ILLIYOON Ultra Repair Intensive Care Cream

3,200L

Kremi i bazuar në xhensen korean, ka një efekt intensiv kundër plakjes, e bën lëkurën të tonifikuar, të zhdërvjellët dhe të lëmuar. Lëkura fiton një shkëlqim të shëndetshëm dhe duket e freskët.

Availability: S’ka stok SKU: 11030 Kategori: , , ,

Përshkrim

ILLIYOON Ultra Repair Intensive Care Cream
Kremi i bazuar në xhensen korean, ka një efekt intensiv kundër plakjes, e bën lëkurën të tonifikuar, të zhdërvjellët dhe të lëmuar. Lëkura fiton një shkëlqim të shëndetshëm dhe duket e freskët.
Xhensen, i quajtur edhe “rrënja e jetës” në Lindje, është i famshëm për vetitë e tij kuruese dhe është një komponent unik në botën e kozmetikës për shkak të efektit të tij rinovues. Komponentët shërues që përmbahen në rrënjë, jo vetëm që mund të parandalojnë plakjen e parakohshme të lëkurës, duke përshpejtuar procesin e rigjenerimit dhe rinovimit të lëkurës, por janë gjithashtu në gjendje të rivitalizojnë dhe rivendosin tonin e lëkurës së lodhur, ushqyes, hidratues dhe rritjen e elasticitetit.
Rrit barrierën e lëkurës dhe efektin vetë-rigjenerues duke përmbajtur kompleksin D-Panthenol (5% Panthenol)
Madecassoside mbron lëkurën e dëmtuar të shkaktuar nga thatësia.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të mjaftueshme të produktit në lëkurën e pastruar më parë Efekt i lartë hidratues në lëkurën e shtrënguar ose të ashpër të shkaktuar nga thatësia ekstreme.

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Illiyoon

Related Products