Heimish Moringa Ceramide BB Cream Spf30+

Sale

Heimish Moringa Ceramide BB Cream Spf30+

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,590L.

SKU: 11328 Kategori: ,
Spastroje

Përshkrim

Heimish Moringa Ceramide BB Cream Spf30+
Mbuloni çdo skuqje duke forcuar gjithashtu barrierën e lëkurës tuaj! Duke e mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar!

Tekstura e butë përhapet lehtësisht mbi lëkurën tuaj për të mbuluar imperfeksionet e saj, ndërsa formula fortifikuese e barrierave e mbushur me vaj moringa të fermentuar dhe ekoceramide sjell hidratim të qëndrueshëm në lëkurën tuaj.

Mbulon skuqjen! Errësim zero.
Kujdesi për barrierat! Hidratim me bazë ceramide.

Informacion shtesë

Nuanca

21C Light Nude, 23C Nude, 23N Light Medium, 25N Medium, 27N Light Tan

Brand

Heimish

Related Products