Dr.Jart Dermaclear Micro-foam

Dr.Jart Dermaclear Micro-foam

2,200L

Dr.Jart Dermaclear Micro-foam
Shkumë hipoalergjiake kremoze me fuqi pastruese, e freskët , me Hydrogen Bio Water ™ për të pastruar butësisht të gjitha gjurmët e papastërtisë, dhe yndyrës së tepërt.
Freskon dhe pastron lëkurën me një shkumë të pasur dhe të butë!

SKU: 10059 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart Dermaclear Micro-foam

Shkumë hipoalergjiake kremoze me fuqi pastruese, e freskët , me Hydrogen Bio Water ™ për të pastruar butësisht të gjitha gjurmët e papastërtisë, dhe yndyrës së tepërt.
Freskon dhe pastron lëkurën me një shkumë të pasur dhe të butë!  Mundësuar nga Dr.Jart’s Hydrogen Bio Water pastron thellësisht poret dhe heq të gjitha papastërtitë dhe makeup-in .
E pasur me kripëra minerale nga Deti i Vdekur pastron butësisht lëkurën ndërsa uji i arrave të kokosit zbut dhe qetëson lëkurën duke e lënë atë të hidratuar. (Uji i kokosit gjithashtu njihet për vetitë e tij antibakteriale.)

PËRDORIMI

Shpërndajeni në duart e lagura paraprakisht për të krijuar një shkumë të pasur dhe të butë. Butësisht masazhojeni mbi fytyrë me lëvizje rrethore. Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.

VETITË

– Hydro Bio Water ™: Nxjerr papastërtitë dhe siguron pastrim të butë dhe të fuqishëm.
– Kripa e Detit të Vdekur: Përbëhet nga 21 minerale të ndryshme me një efekt unik antibakterial dhe dezinfektues.
– Uji i kokosit: I njohur për vetitë e tij hidratuese dhe antibakteriale, zbut por dhe hidraton lehtë lëkurën.

INGRIDIENTËT

Water/Eau, Glycerin, Lauric Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Stearic Acid, Glycol Distearate, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate SE, Coco-Glucoside, Polyquaternium-7, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Cocoyl Isethionate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Sodium Benzoate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Quillaja Saponaria Bark Extract, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Citric Acid, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Theanine, Milk Lipids/Lipides du lait, Glutathione, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Sea Salt/Sel marin, Artemisia Absinthium Extract, Myrtus Communis Oil, Rose Flower Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Ferula Galbaniflua (Galbanum) Resin Oil

Informacion shtesë

ml

120

Brand

Dr.Jart+

Related Products