Dr. Jart Firming Solution Mask Cope

Dr. Jart Firming Solution Mask Cope

500L

Dr. Jart Firming Solution Mask
Maska e Dr. Jart Firming Solution është bërë me një xhel termosensitiv, ku nxehtësia e trupit aktivizon përbërësit aktivë për të depërtuar thellë në lëkurë.

Availability: S’ka stok SKU: 10107 Kategori: , , , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Dr. Jart Firming Solution Mask

Maska e Dr. Jart Firming Solution është bërë me një xhel termosensitiv, ku nxehtësia e trupit aktivizon përbërësit aktivë për të depërtuar thellë në lëkurë.
Bio-peptidi rikthen pamjen e shëndetshme të lëkurës duke mbështetur sintezën natyrale dhe të elastinës.
Koenzima Q10 dhe beta-glukani funksionojnë së bashku për të ruajtur dhe promovuar elasticitetin e lëkurës duke tërhequr dhe forcuar pamjen e lëkurës së varur për një fytyrë rinore.

PËRDORIMI

Hapeni letrën dhe vendosni maskën mbi fytyrën e pastruar.
Lëreni të veprojë për 15 deri në 30 minuta, pastaj hiqeni.
Mos e shpëlani.
Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë dhe vazhdoni me krem hidratues.

+ Bio-peptide: Aktivizon rigjenerimin e lëkurës.
+ Koenzima Q10: Përmban veti antioksiduese për përmirësimin e elasticitetit të lëkurës.
+ Beta-glukan: Zvogëlon shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave.

INGRIDIENTËT

Water, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Ceratonia Siliqua Gum, Chondrus Crispus Powder, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Cetyl Ethylhexanoate, Phenyl Trimethicone, Allantoin, Butylene Glycol, Beta-Glucan, Agar, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Disodium EDTA, Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil, Potassium Hydroxide, Ubiquinone, Glyceryl Polymethacrylate, Propylene Glycol, Palmitoyl Oligopeptide.

Informacion shtesë

copë

5

Brand

Dr.Jart+

Related Products