Dr. Jart Porecting Solution Mask Cope

Dr. Jart Porecting Solution Mask Cope

500L

Dr. Jart Porecting Solution Mask
Për një lëkurë të freskët, të pastër dhe me shkëlqim vetem me këtë maskë bubbling, argëtuese dhe inovative nga Dr.Jart. Pastron thellësisht poret.

Availability: S’ka stok SKU: 10106 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Dr. Jart Porecting Solution Mask

Për një lëkurë të freskët, të pastër dhe me shkëlqim vetem me këtë maskë bubbling, argëtuese dhe inovative nga Dr.Jart.
Pastron thellësisht poret.
Efekti i flluskës së oksigjenit eliminon papastërtitë e lëkurës ndërsa forcon dhe korrigjon shfaqjen e poreve të zgjeruara. Fleta me karbon e mbështjell lëkurën me një efekt detoksifikues dhe pastrues. Saponina nga pema soapberry mundeson depërtimin thellë në pore, ndërsa Deep Pore Care Complex ngushton poret e zgjeruara.
Një Kompleks kujdesi për Poret që ndihmon në kontrollin e yndyres së tepërt.

PËRDORIMI

Pastroni fytyrën.
Hapni paketimin dhe vendoseni maskën në fytyrë, duke e pershtatur rreth syve dhe gojës.
Kur të ndjeni që fleta fillon të krijojë flluska, lëreni të veprojë për 10 deri në 20 minuta.
Hiqni maskën dhe butësisht masazhoni serumin e mbetur në lëkurë derisa të thithet plotësisht.
Mos e shpëlani.

+ Ekstrakt peme soapberry: Saponina nga pema soapberry transmeton një efekt të dukshëm oksigjeni
+ Fletë me karbon të aktivizuar: Pastron poret
+ Kompleksi i Kujdesit për Poret Sipërfaqësore (Pistacia Lentiscus/Mastic Gum, Ekstrakt I gjethes Eucalyptus Globulus): Kontrollon yndyrën e tepërt
+ Kompleksi i Kujdesit të Poreve (Adenosine, Ekstrakt Rhus SemialataGall , Ekstrakt i Aspargut Officinalis Stem): Ngushton poret e zgjeruara.

INGRIDIENTËT

Water, Methylpropanediol, Glycerin, Ethyl Perfluoroisobutyl Ether, Ethyl Perfluorobutyl Ether, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Acrylates Copolymer, Betaine, Hydroxyacetophenone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Tromethamine, Dimethicone, Allantoin, Laureth-7, 1,2 Hexanediol, Ethylhexyglcerin, Adenosine, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Butylene Glycol, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Polyglyceryl-10 Stearate, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Disodium EDTA, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rhus Semialata Gall Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Althaea Rosea Flower Extract, Hydrogenated Lecithin, Caffeine, Alcohol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Caning Odonata Flower Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Propanediol, Lecithin, Pistachio Lentiscus (Mastic) Gum, Rosa Damascena Flower Oil, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil, Butyl Avocadate, Iris Ensata Extract, Maltodextrin, Mooring Pterygosperma Seed Extract, Asparagus Officinalis Stem Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Calcium Clubonate, Gluconolacctone, Potassium Sorbet, Sodium Benzoate, Propyl Gallate.

Informacion shtesë

copë

5

Brand

Dr.Jart+

Related Products