Dr. Jart+ Ceramidin Liquid

Dr. Jart+ Ceramidin Liquid

3,900L

Toner i lehtë, i lëngshëm, që përmban Kompleksin 5-Cera që lë lëkurën të butë, të hidratuar dhe të gatshme për të thithur produktet e radhës në rutinën tuaj.

Availability: S’ka stok SKU: 10607 Kategori: , , ,

Përshkrim

Dr. Jart+ Ceramidin Liquid
Toner i lehtë, i lëngshëm, që përmban Kompleksin 5-Cera që lë lëkurën të butë, të hidratuar dhe të gatshme për të thithur produktet e radhës në rutinën tuaj.
Panthenoli, një përbërës qetësues , centella asiatica dhe ekstrakte të fitos, lehtësojnë lëkurën e plasaritur ose të thatë dhe të irrituar.
Për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ata që kanë lëkurë të thatë dhe të ashpër.

Përdorimi
Pas pastrimit, vendosni një sasi të mjaftueshme me duar dhe butësisht masazhojeni lëkurën.
Për lëkurën e yndyrshme, përdorni Ceramidin Liquid si kremin tuaj hidratues të përditshëm. Për hidratim maksimal, vazhdoni me Kremin Ceramidin.

+ 5-Cera Complex: Hidraton thellësisht dhe forcon lëkurën.
+ Panthenol: Lehtëson lëkurën e plasaritur dhe të irrituar.

Ingredientët
Water, Dipropylene Glycol, Betaine, Alcohol, Propanediol, Glycosyl Trehalose, 1,2-Hexanediol, Erythritol, Pentylene Glycol, Ceramide Np, Ceramide Eop, Ceramide Ns, Ceramide As, Ceramide Ap, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Hydrogenated Lecithin, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Sodium Hyaluronate, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, C12-14 Pareth-12, Diphenyl Dimethicone, Triethylhexanoin, Panthenol, Butylene Glycol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Myristate, Sucrose Distearate, Dipotassium Glycyrrhizate, Methylpropanediol, Carbomer, Glyceryl Polymethacrylate, Disodium Edta, Cellulose Gum, Dextrin, Glyceryl Stearate, Pyracantha Fortuneana Fruit Extract, Cholesterol, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Dr.Jart+

Related Products