Masil 8 Seconds Salon Hair Repair Ampoule Mask Set

Sale

Masil 8 Seconds Salon Hair Repair Ampoule Mask Set

Çmimi origjinal qe: 2,300L.Çmimi i tanishëm është: 1,610L.

MASIL 8 Seconds Salon Hair Repair është një ampulë ushqyese shumë e koncentruar që kthehet në një lloj kremi kur përzihet me ujë, ushqen flokët e dëmtuar dhe ndihmon në krijimin e flokëve elastikë.

Availability: S’ka stok SKU: 10610 Kategori: , , ,

Përshkrim

Masil 8 Seconds Salon Hair Repair Ampoule Mask Set
MASIL 8 Seconds Salon Hair Repair është një ampulë ushqyese shumë e koncentruar që kthehet në një lloj kremi kur përzihet me ujë, ushqen flokët e dëmtuar dhe ndihmon në krijimin e flokëve elastikë.
Formula gjallëruese depërton për të ndihmuar në mbështetjen e keratinës natyrale të flokëve, ajo menjëherë trashet në konsistencë të plotë për të ndihmuar me flokët që në rrënjë dhe fuqizon lëkurën e kokës kur masazhohet. Furnizon me lëndë ushqyese kokën dhe flokët në mënyrë që ta mbajë skalpin të shëndetshëm.

Përdorimi

Pas larjes me shampoo dhe tharjes me peshqir, aplikojeni në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët dhe lëreni për 20 minuta, pastaj shpëlajeni lehtë me ujë.

Kur lyeni flokët:
Një sasi e vogël e këtij produkti përzihet me bojën e flokëve.

Ingredientët
Alcohol, Myristy Alcohol, Propylene Glycol, C13-15 Alkane, Oyclopentasiloxane, Dimethicone, Dioloxane, Water, Oyclohexasiloxane, Menthol, Camella Japonica Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Ol, Olea Europoea (Olive) Frult Oil, Cetrimonium Chionide, Behentrimonium Chloride, 1,2-Hexanediol, Hamamelis Virginiana (Wich Hazel) Leaf Extract, Salvia Oficinalis (Sage) Leaf Extract, Melissa Olicinalis Leaf Extrac, Menho Piperta (Peppermint) Extract, Lavandula Angustilolia (Lavender) Flower Extract, Houftuynia Cordata Exdract, Eucalyptus Globulus Leal Extract, Hydrolyzed Collagen PG-Propyl Methylslanediol, Arginine, Leucne, Tryptophan, Lyoine. ooleucne, Threorine, Motvonine, Hetidine, Asparagine, Alanine, Proline, Glutamic Acid, Glutamine, Gycine, Valine, Phenylalanine, Aspartic Acid, Tyrosine, Serine, Cystine, Glycerin, Hydrolyzed Barley Protein, Hydroyzed Corn Proten. Hydrolyzed Polato Protein, Hyydrolyaed Rice Prolein, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Oat Protein Hydrolyzed Pea Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Fragrance.

Informacion shtesë

ml

15ml x 10 bottles

Brand

Masil

Related Products