Klairs Rich Moist Soothing Serum

Klairs Rich Moist Soothing Serum

3,000L

Klairs Rich Moist Soothing Serum është një serum i butë me një formulë të koncentruar por me konsistencë të lehtë i cili përbëhet nga ingridientë të pasur dhe hidratues.

Availability: S’ka stok SKU: 10620 Kategori: , , ,

Përshkrim

Klairs Rich Moist Soothing Serum
Klairs Rich Moist Soothing Serum është një serum i butë me një formulë të koncentruar por me konsistencë të lehtë i cili përbëhet nga ingridientë të pasur dhe hidratues.

Ky serum rimbush nivelet e hidratimit të lëkurës suaj, lëkura juaj do të shkëlqejë dhe do të duket më e butë dhe më rrezatuese gjatë gjithë ditës.

Ky serum është zgjidhja perfekte për një sërë shqetësimesh të lëkurës:

Lëkurë e ndjeshme që ka nevojë për qetësim.
Lëkura e prirur ndaj akneve.
Lëkura e thatë dhe e dehidratuar që ka nevojë për hidratim të thellë dhe afatgjatë.

Ky produkt zbut dhe redukton skuqjen dhe acarimin në lëkurë dhe parandalon shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave.
Është pa alkool, parabene dhe ngjyrues sintetikë.

Përdorimi

Pas pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës, aplikoni serumin qetësues Klairs Rich Moist. Masazhoni lëkurën tuaj butësisht për përthithje më të mirë. Prisni disa minuta dhe aplikoni hidratuesin tuaj të zakonshëm.

Ingredientët
Water, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Dimethyl Sulfone, Betaine, Natto Gum, Propanediol, Polyquaternium-51, Disodium EDTA, Centella Asiatica Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Carbomer, Arginine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Lysine Hcl, Proline, Sodium Ascorbyl Phosphate, Acetyl Methionine, Theanine, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Illicium Verum(Anise) Fruit Extract, Citrus Paradisi(Grapefruit) Fruit Extract, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Panthenol, Luffa Cylindrica Fruit/​Leaf/​Stem Extract, Beta-Glucan, Althaea Rosea Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Portulaca Oleracea Extract, Apium Graveolens (Celery) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Brassica Rapa (Turnip) Leaf Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit/​Leaf/​Stem Extract

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Klairs

Related Products