La Roche Posay Substiane Replenishing Eye Cream

Sale

La Roche Posay Substiane Replenishing Eye Cream

Çmimi origjinal qe: 4,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,200L.

Ky krem antirrudhë për syte siguron hidratim intensiv dhe vepron kundër varjes së lëkurës, humbjes së ndjesisë së fortë dhe kundër fryrjes nën sy.

Përshkrim

La Roche-Posay Substiane Replenishing Eye Cream
Ky krem antirrudhë për syte siguron hidratim intensiv dhe vepron kundër varjes së lëkurës, humbjes së ndjesisë së fortë dhe kundër fryrjes nën sy. Zona e syve ndihet më e rehatshme dhe e tonifikuar, është më e fortë dhe duket më rrezatuese.

Redukton pamjen e qeseve nën sy
Zona e syve duket e ngritur (efekt lifting)
Tekstura e pasur ofron rehati intensive

Përdorimi

Pas pastrimit, aplikoni një sasi të vogël produkti në majën e gishtit.
Masazhoni nga këndi i brendshëm i syrit nga jashtë.
Përsëriteni procesin e aplikimit në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Ingredientët
Aqua/water, glycerin, butyrospermum parkii butter/shea butter, cyclohexasiloxane, prunus, armeniaca kernel oil/apricot kernel oil, pentaerythrityl tetraethylhexanoate, isohexadecane, zea mays starch/corn starch, silica, hydroxypropyl tetrahydropyrantriolcera alba/beeswax, stearic acid, dimethicone, palmitic acid, peg-100 stearate, glyceryl stearate, propylene glycol, peg-20 stearate, bis-peg-18 methyl ether dimethyl silane, stearyl alcohol, dimethiconol, arginine pca, serine, disodium edta, hydrolyzed linseed extract, acetyl dipeptide-1 cetyl ester, polysorbate 80, acrylamide/sodium, acryloyldimethyltaurate copolymer, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl, hydroxyhydrocinnamate, sodium benzoate, phenoxyethanol.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

La Roche Posay

Related Products