Dr. Jart Brightening Solution Mask Cope

Dr. Jart Brightening Solution Mask Cope

500L

Dr. Jart Brightening Solution Mask
Kjo maskë është bërë me mikrofibër të imët për të ndihmuar përbërësit aktivë të depërtojnë thellë për të përfituar efektet zbardhuese dhe ndricuese në lëkurë. Një antioksidant i fuqishëm, glutathione, niacinamide dhe α-bisabolol ndriçon dukshëm lëkurën për të zvogëluar shfaqjen e hiperpigmentimit si: njollat, shenja e puçrrave dhe diskolorim ndërsa pengon prodhimin e melaninës.

Availability: S’ka stok SKU: 10105 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Dr. Jart Brightening Solution Mask

Kjo maskë është bërë me mikrofibër të imët për të ndihmuar përbërësit aktivë të depërtojnë thellë për të përfituar efektet zbardhuese dhe ndricuese në lëkurë.
Një antioksidant i fuqishëm, glutathione, niacinamide dhe α-bisabolol ndriçon dukshëm lëkurën për të zvogëluar shfaqjen e hiperpigmentimit si: njollat, shenja e puçrrave dhe diskolorim ndërsa pengon prodhimin e melaninës.

PËRDORIMI

Hapni letrën dhe vendosni maskën mbi fytyrën e pastruar.
Lëreni të veprojë për 15 deri në 30 minuta, pastaj hiqeni atë.
Mos e shpëlani.
Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë dhe vendosni krem hidratues.

INGRIDIENTËT

+ Glutathione: Përmban veti antioksiduese dhe shkëlqen fytyrën.
+ Niacinamide: Pastron fytyrën nga njollat dhe shenjat.
+ a-Bisabolol: Rrjedh nga një bime natyrale për të nxitur prodhimin normal te melaninës dhe për të ndriçuar lëkurën.
Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Niacinamide, Dipropylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Trehalose, Stearic Acid, Allantoin, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Sodium Hyaluronate, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Glutathione, Bisabolol, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

Informacion shtesë

copë

5

Brand

Dr.Jart+

Related Products