BENTON ALOE BHA SKIN TONER

-34%

BENTON ALOE BHA SKIN TONER

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,450L.

BENTON ALOE BHA SKIN TONER
Toner hidratues nga Benton me Aloe Vera dhe BHA.
Toneri hidratues përmban 0,5% BHA dhe Aloe Vera që hidratojnë dhe kujdesen për shqetësimet e lëkurës, ndërsa largojnë qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza.

SKU: 10098 Kategori: , , , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

BENTON ALOE BHA SKIN TONER

Përmban 80% përbërës Aloe të cilët janë të pasur me Polisakaride dhe 0.5% BHA (sasia maksimale e lejuar në Kore).

Produkt pak acid, që redukton irritimin e BHA dhe ndihmon në pastrimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe pikave të zeza.

Hidraton dhe ushqyen me përbërësit e Aloes.

Përdorimi

Pas pastrimit, derdhni një sasi të përshtatshme në duar ose pambuk dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në fytyrë. Lyejeni butësisht derisa të përthithet.

INGRIDIENTËT

Aloe barbadensis leaf water, sodium hyaluronate, snail secretion filtrate, glycerin, pentylene glycol, zanthoxylum piperitum fruit extract, pulsatilla koreana extract, usnea barbata (lichen) extract, polysorbate 20, arginine, althaea rosea root extract, aloe barbadensis leaf extract, aloe barbadensis leaf juice, beta-glucan, polyglutamic acid, aspalathus linearis extract, portulaca oleracea extract, psidium guajava fruit extract, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, xanthan gum

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Benton

Related Products