Dr.Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence

Dr.Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence

3,200L

Nje toner, hidratues dhe nje essence hibride i mbushur me Kombuchan detoksifikuese dhe cajra vegane kompleksë.

SKU: 10558 Kategori: ,

Përshkrim

Dr.Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence
Nje toner, hidratues dhe nje essence hibride i mbushur me Kombuchan detoksifikuese dhe cajra vegane kompleksë.

I pasur me probiotikë dhe vitaminë B, ekstrakti i kombuchës ndihmon në forcimin e lëkurës dhe parandalimin e efekteve të dëmshme të oksidimit duke balancuar hidratimin. Uji i gjetheve të Camellia sinensis dhe ekstrakti i frutave Schisandra chinensis, të dyja antioksidantë të fuqishëm, hidratojnë dhe mbrojnë më tej. Vaji i farave të lulediellit ushqen dhe ndihmon në shkëlqim. Pa aromë.

Ushqyes dhe ri-balancues i lëkurës. Pas përdorimit lëkura mbetet e butë, e lëmuar dhe me nje shkëlqim të dukshëm.

Perdorimi

Pasi ta keni pastruar fytyrën tundeni produktin dhe aplikojeni në fytyrë me anë të një pambuku dhe prisni derisa te përthithet nga lekura.

Tips: Për lëkurat e thata përsëriteni 3 herë procesin.
Për lëkurat mikse përsëriteni 2 herë dhe për lëkurat e yndyrshme mjafton një herë.

Permbajtja: Kombucha Tea Extract, Camellia Sinensis Leaf Water, Schisandra Chinensis Fruit, Sunflower Seed Oil

Ingredientët
Water, Triethylhexanoin, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), 1,2-Hexanediol, Methylpropanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Trilaureth-4 Phosphate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Saccharomyces Ferment Filtrate, Camellia Sinensis Leaf Water, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Lecithin, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Ceramide NP, Tocopherol

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Dr-Ceuracle

Related Products