Isntree – Onion Newpair Gel Cream

-50%

Isntree – Onion Newpair Gel Cream

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,250L.

“Mrekulli në dy javë”!Onion Newpair Gel Cream sjell rezulte të dukshme brenda dy javëve.

Availability: S’ka stok SKU: 10557 Kategori: , , ,

Përshkrim

Isntree – Onion Newpair Gel Cream
“Mrekulli në dy javë”!Onion Newpair Gel Cream sjell rezulte të dukshme brenda dy javëve.
Një krem që ndihmon në trajtimin e shenjave të akneve dhe njollave të lekurës në të njëjtën kohë. I pasur me 71% ekstrakt të qepës së kuqe për të trajtuar njollat.

Formuluar me kompleksin NoSCalm (heparin natriumi, allantoin, panthenol dhe Heartleaf Houttuynia) qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar. Përmban Acid Tranexamic dhe derivate të vitaminës C për të njëtrajtsuar tonin e lëkurës dhe për të trajtuar pigmentimin.

Përdorimi

Në hapin e fundit të rutinës së kujdesit të lëkurës, merrni një sasi të moderuar dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën. Prekni butësisht për absorbim më të mirë.
Sygjerohet të përdoret i kombinuar me Onion Newpair Cleansing Foam dhe Toner.

Ingredientët
Allium Cepa (Onion) Bulb Extract (719,000Ppm), Propanediol, Glycerin, Aqua, Butylene Glycol, Caprylic/​Capric Triglyceride, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Heparin, Allantoin, Panthenol, Houttuynia Cordata Extract, Cetearyl Alcohol, Vinyl Dimethicone, Carbomer, Cetearyl Olivate, Sorbitol, Sorbitan Olivate, Biosaccharide Gum-1, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tromethamine, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Sorbitan Isostearate, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Adenosine, Hydroxyethylcellulose, Coccinia Indica Fruit Extract, Disodium EDTA, Betaine, Sodium Citrate, Tranexamic Acid, Trideceth-10, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Corallina Officinalis Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Isntree

Related Products