CP-1 Premium Silk Ampoule

Sale

CP-1 Premium Silk Ampoule

245L1,260L

Merrni ne shtepine tuaj kenaqesine e nje trajtimi te vertete salloni pa shpenzuar shume para. Premium Silk Ampoule eshte trajtuesi me i kerkuar i cili ka ne permbajtje proteina te cilat bejne te mundur forcimin, riparimin dhe mbrojtjen e cdo fije floku duke ju siguruar floke te shndrritshem dhe te shendetshem.

SKU: 10517 Kategori: ,
Spastroje

Përshkrim

CP-1 Premium Silk Ampoule
Merrni ne shtepine tuaj kenaqesine e nje trajtimi te vertete salloni pa shpenzuar shume para. Premium Silk Ampoule eshte trajtuesi me i kerkuar i cili ka ne permbajtje proteina te cilat bejne te mundur forcimin, riparimin dhe mbrojtjen e cdo fije floku duke ju siguruar floke te shndrritshem dhe te shendetshem. Ai gjithashtu permban mendafsh te hidrolizoluar i cili ben floket te buta dhe lehtesisht te kreheshme.

Ofron drejtpërdrejt 28 lloje të proteinave të ulëta molekulare.

-17 lloje te aminoacideve i bejne floket tuaj me shkelqim dhe me te shëndetshem.

-Perberesit e Hidrolizuar te Mendafshit prodhojne kolagjenin e flokeve tuaj.

Perberes te tjere kryesore :

-Ekstrakti i quinoas: Plot vitamina dhe proteina
-Mendafshi i hidrolizuar: Permireson forcen dhe elasticitetin e flokeve per te parandaluar majrat e dyfishta.

Per floke ektremisht te demtuar nga boja e flokeve, tharesja dhe stilimet permanente. Me nje perbeje molekulare proteinike mbush hapesirat boshe ne perberje te flokut duke parandaluar demtimin e tij.

• Permiresim i flokeve shume te demtuar.
• Permiresim i flokeve te ngaterruar si pasoje e tharjes se tyre.
• Permiresim i menjehershem i shkelqimit dhe elasticitetit te flokeve.

Perdorimi

1.Pasi keni aplikuar dhe lare floket me shampo, aplikojeni produktin ne floke jo shume te lagura. Me pas thani floket si zakonisht.
Mund t’a perdorni edhe ne floke te thate.

Ingredientët
Purified water, glycerin, cetyl alcohol, cetearyl alcohol, dipropylene glycol, Methicone, trideceth-12, behentrimonium chloride, stearamidopropyldimethylamine, Teatrimonium chloride, fragrance, 1,2-hexanediol, hydrolyzed silk (3,000 ppm), polyQuaternium-7, polyquaternium-10, quinoa seed extract, anise fruit extract, licorice extract, collagen, wheat protein, elastin, keratin amino acid, caprylic glycol, hydrolase De-collagen, hydrolyzed elastin, hydrolysed keratin, lysine, histidine, al, Aspartic acid, threonine, serine, glutamic acid, proline, glycine, alanine, Leucine, methionine, isoleucine, leucine, tyrosine, phenylalanine, cysteine, lactobacillus / gold extract, Water fermentation filtrate, camellia oil, sweet almond oil, coconut oil, sunflower seed oil, argan tree, Kernel Oil, Drumstick Seed Oil, Disodium Iodide, Ceramide Enfee, Hydrogenetide Citin.

Informacion shtesë

ml

20, 150

Brand

CP-1

Related Products