PURITO Oat-in Calming Gel Cream

PURITO Oat-in Calming Gel Cream

2,490L

Një krem xhel freskues me avena sativa ushqyes (ujë me fara tërshërë) që qetëson menjëherë lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.

Përshkrim

PURITO Oat-in Calming Gel Cream
Një krem xhel freskues me avena sativa ushqyes (ujë me fara tërshërë) që qetëson menjëherë lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Tekstura e lehtë dhe e pastër përthithet butësisht në çast nga lëkura, duke depërtuar lehtësisht në shtresat më të thella. Kombinimi i tërshërës dhe pantenolit freskon dhe hidraton. Për lëkura sensitive dhe të yndyrshme. Lufton ndjeshmërinë, skuqjen dhe irritimet e lëkurës.

Përdorimi

Pasi të keni aplikuar serumin tuaj, merrni një sasi të moderuar kremi dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën.Masazhoni butësisht për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Avena Sativa (Oat) Seed Water(77%)(Solvent), Butylene Glycol(Skin-Conditioning Agent), Glycerin(Humectant), 2,3-Butanediol(Humectant), 1,2-Hexanediol(Solvent), Water(Solvent), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer(Viscosity Increasing Agents), Squalane(Skin-Conditioning Agents), Hydroxyacetophenone(Antioxidant), Carbomer(Viscosity Increasing Agent), Dipotassium Glycyrrhizate(Skin-Conditioning Agent), Panthenol(Skin-Conditioning Agents), Tromethamine(Ph Adjuster), Ethylhexylglycerin(Skin-Conditioning Agent), Inulin Lauryl Carbamate(Emulsion Stabilizer), Sodium Surfactin(Solubilizing Agents), Beta-Glucan(Skin-Conditioning Agents)

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Purito

Related Products