A’PIEU Madecassoside Cream

A’PIEU Madecassoside Cream

1,700L

Kremi A’PIEU Madecassoside ndihmon në përmirësimin e lëkurës së dëmtuar të shkaktuar nga faktorë të ndryshëm.

Availability: S’ka stok SKU: 10472 Kategori: , , ,

Përshkrim

A’PIEU Madecassoside Cream
Kremi A’PIEU Madecassoside ndihmon në përmirësimin e lëkurës së dëmtuar të shkaktuar nga faktorë të ndryshëm.
Ndihmon në përmirësimin e aftësive për të mbajtur ujin e lëkurës në barrierën e saj.

Kremi A’PIEU Madecassoside është një krem me veti të larta qetësuese dhe hidratuese. Produkti ka një teksturë të lehtë e cila ndihmon në mbajtjen e një ndjesie të freskët në lëkurë, pavarësisht nëse e përdorni ditën ose natën.
Kremi ka një strukturë që i ngjan xhelit që përthithet shumë shpejt.

Përdorimi

Pas përdorimit të esencës ose serumit, shpërndani sasinë e duhur për ta aplikuar në fytyrën tuaj.
Masazhojeni mbi lëkurë, derisa të përthithet plotësisht. Vazhdoni me SPF gjatë ditës ose përdorni atë si hapin tuaj të fundit të kujdesit të lëkurës gjatë natës.

Ingredientët
Centella Asiatica Leaf Water (40%), Water, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Propanediol, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Niacinamide, Disteardimonium Hectorite, Ethoxydiglycol, Panthenol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Madecassoside (0.1%), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Rubus Suavissimus (Raspberry) Leaf Extract, Dimethicone Crosspolymer, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Pinus Densiflora Leaf Extract, Sodium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Serine, Urea, Sorbitol, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Juniperus Mexicana Oil, Adenosine, Allantoin, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Informacion shtesë

ml

120

Brand

Apieu

Related Products