Haruharu Wonder Ultra Fit Facial Pads

Sale

Haruharu Wonder Ultra Fit Facial Pads

200L500L

Facial Pads me paketim ekologjik!

Spastroje

Përshkrim

Haruharu Wonder Ultra Fit Facial Pads
Facial Pads me paketim ekologjik!
Shumë absorbuese edhe me pak sasi për të kursyer tonerin tuaj në gjysmë falë pads në formën e kokrrave te orizit.

Shumë funksionale dhe hipoalergjike.
Përshtaten në mënyrë të përkryer me konturet e fytyrës. Nuk thahen lehtë dhe thithin me pak tonik duke lejuar që më shumë të zhytet në lëkurë me vetëm gjysmën e sasisë së zakonshme.

Përdorimi

Pas larjes së fytyrës njomni një cotton pad me toner. Aplikojeni në gjithë fytyrën dhe shtypni butësisht për një absorbim më të mirë.

Informacion shtesë

Copë

50, 160

Brand

Haruharu Wonder

Related Products