Cosrx Full Fit Propolis Synergy Toner

-46%

Cosrx Full Fit Propolis Synergy Toner

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,190L.

Një tonik që përmban 72.6% ekstrakt Propolisi të bletës së zezë dhe 10% ekstrakt mjalti që do ta bëjë lëkurën tuaj të shndritshme dhe të lëmuar.

SKU: 11399 Kategori: ,

Përshkrim

Cosrx Full Fit Propolis Synergy Toner
Një tonik që përmban 72.6% ekstrakt Propolisi të bletës së zezë dhe 10% ekstrakt mjalti që do ta bëjë lëkurën tuaj të shndritshme dhe të lëmuar.

Një tonik përforcues i cili do të ushqeje lëkuren tuaj.

Perfitimet:

• Ushqyes për një lëkurë të shëndetshme

• Lëkurë me shkëlqim

• Redukton skuqjen

• Përmirëson teksturën e lëkurës

• Qetësues dhe antiinflamator

Përberesit kryesore:

• 72.6% Propolis Extract

• 10.7% Honey Extract

• 0.2% Panthenol

Përdorimi :

Aplikojeni si hapin e parë të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës pas larjes së fytyrës. Masazhojeni në të gjithë fytyrën për përthithjes sa më të mirë.

(Për një efekt maksimal sygjjerohet të përdoret sëbashku me  “Cosrx Full Fit Propolis Light Ampoule” )

Ingredientët:

Propolis Extract, Honey Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Betaine, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Cosrx

Related Products