Skin1004 Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++

Skin1004 Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++

1,900L

Një krem ​​dielli jo-nano kimik që bllokon rrezet UV, duke hidratuar njëkohësisht lëkurën. E lë lëkurën me një fund të hidratuar dhe të freskët.

Availability: S’ka stok SKU: 11400 Kategori: , , ,

Përshkrim

Skin1004 Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
Një krem ​​dielli jo-nano kimik që bllokon rrezet UV, duke hidratuar njëkohësisht lëkurën. E lë lëkurën me një fund të hidratuar dhe të freskët.

PËRBËRËSIT KRYESOR:
Formula Hyalu-Cica: Kombinimi unik i Ekstraktit Centella Asiatica dhe Acidit Hialuronik ushqen dhe hidraton njëkohësisht lëkurën.

PËRDORIMI :

Si hapi i fundit i rutinës suaj të kujdesit të lëkurës, aplikojeni në mënyrë të barabartë në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV.

Ingredientët
Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Niacinamide, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract(9800ppm), Betula Platyphylla Japonica Bark Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Sprout Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Sprout Extract, Eruca Sativa Leaf Extract, Camellia Japonica Leaf Extract, Sodium Hyaluronate(10ppm), Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Tromethamine, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Adenosine, Xanthan Gum, T-Butyl Alcohol, Tocopherol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid(1ppm), Inositol, Hyaluronic Acid(0.01ppm), Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Skin1004

Related Products