Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream

-32%

Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,050L.

Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream
Nuk do te dukeni kurre me e lodhur! Krem i lehtë, me funksion të dyfishtë për sytë që shkëlqen dukshëm zonën e tyre duke ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrathëve të errët dhe te fryre me 72% të filtratit të sekretimit të kërmillit, 5 lloje të peptideve dhe niacinamidit.

SKU: 10120 Kategori: , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream

Nuk do te dukeni kurre me e lodhur! Krem i lehtë, me funksion të dyfishtë për sytë që shkëlqen dukshëm zonën e tyre duke ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrathëve të errët dhe te fryre me 72% të filtratit të sekretimit të kërmillit, 5 lloje të peptideve dhe niacinamidit.

-Zbut dhe shkëlqen dukjen e rrathëve të errët
-Hidraton zonën nën sy
-Zvogëlon shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave

PËRDORIMI

1. Vendoseni pasi nqs përdorni esencë / serum / ampulë rreth syve tuaj.
2. Masazhoni rreth syve dhe shtypni lehtë zonën për absorbim më të mirë.

INGRIDIENTËT

Filtrat të sekretimit të kërmillit: Ekstrakti i kërmillit shkëlqen, hidraton dhe promovon riparimin e lëkurës.
Kompleksi Peptidik: Një përzierje e pesë peptideve që mbushin, zvogëlojnë pamjen e vijave të holla dhe rrisin shkëlqimin e lëkurës.
Niacinamide: Një formë e vitaminës B që rrit shkëlqimin e lëkurës dhe zvogëlon rrathët e errët.
Snail secretion filtrate, butylene glycol, glycerin, helianthus annuus (sunflower) seed oil, 1,2-hexanediol, niacinamide, water, palmitic acid, arginine, carbomer, stearic acid, betaine, cetearyl olivate, sorbitan olivate, sodium polyacrylate, allantoin, tocopheryl acetate, panthenol, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, sodium hyaluronate, adenosine, xanthan gum, myristic acid, copper tripeptide-1, acetyl hexapeptide-8, palmitoyl pentapeptide-4, palmitoyl tripeptide-1, palmitoyl tetrapeptide-7.

Të gjitha produktet COSRX janë të testuara dermatologjikisht, janë hipoalergjik, pa paraben, pa sulfate, pa ftalate dhe pa alkool.

Informacion shtesë

ml

25

Brand

Cosrx

Related Products