PURITO DEFENCE BARRIER PH CLEANSER

-1%

PURITO DEFENCE BARRIER PH CLEANSER

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,690L.

PURITO DEFENCE BARRIER PH CLEANSER
Larës për lëkurat e ndjeshme.
Mbroni barrierën tuaj të lëkurës duke përdorur një pastrues të butë lehtësisht acid me pH 5,5.

SKU: 10119 Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

PURITO DEFENCE BARRIER PH CLEANSER

Larës për lëkurat e ndjeshme.

VETITË

-Mbroni barrierën tuaj të lëkurës duke përdorur një pastrues të butë lehtësisht acid me pH 5,5.
-Ky xhel pastrues freskues shndërrohet në një shkumë të pasur që pastron butësisht lëkurën.
-Është ideal për përdorim të përditshëm në mëngjes dhe në darkë.
-Është një pastrues i butë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës madje dhe për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.
-E lë lëkurën të hidratuar.
-Bërë nga përbërës të sigurt, pa aditivë të dëmshëm të zakonshëm, siç janë PEG dhe Sulfati.

PËRDORIMI

Përdoreni në mëngjes dhe në darkë për pastrimin e lëkurës suaj me ujë.

INGRIDIENTËT

Water, cocamidopropyl betaine, sodium lauroyl methyl isethionate, butylene glycol, 1,2-hexanediol, citrus paradisi (grapefruit) fruit extract, allantoin, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, centella asiatica extract, ethylhexylglycerin, citric acid, disodium edta.

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Purito

Related Products