VICHY MINÉRAL 89 EYES

Sale

VICHY MINÉRAL 89 EYES

Çmimi origjinal qe: 2,800L.Çmimi i tanishëm është: 2,240L.

VICHY MINÉRAL 89 EYES
Xhel për zonën e syve me acid hialuronik
Minéral 89 Eyes Hyaluronic Eye Gel hidraton, ndriçon dhe zbut vijat e holla rreth zonës delikate të syve.

Përshkrim

VICHY MINÉRAL 89 EYES

Xhel për zonën e syve me acid hialuronik

Minéral 89 Eyes Hyaluronic Eye Gel hidraton, ndriçon dhe zbut vijat e holla rreth zonës delikate të syve. Kjo formulë, në një strukturë qetësuese të xhel-kremit, kombinon 89% Ujë Vullkanik Vichy, Acid Hialuronik me Origjinë Natyrore dhe Kafeinë të Pastër për një pamje më të ndritshme.
Xhel-kremi për sytë me Acid hialuronik Minéral 89 Eyes është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe ato të ndjeshme.
Pa Paraben. Pa aromë. Dermatologjikisht e testuar.

PËRDORIMI

Vendosni një pikë xhel-krem Minéral 89 Eyes në majë të gishtave dhe vendoseni në lëkurë të pastruar paraprakisht rreth zonës së syve.
Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje. Përfundoni regjimin tuaj me krem hidratues të acidit hialuronik Minéral 89.

INGRIDIENTËT

AQUA / WATER/ EAU, PROPANEDIOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, GLYCERIN, CARBOMER, CAFFEINE, SODIUM HYALURONATE, ADENOSINE, PHENOXYETHANOL, CHLORELLA VULGARIS EXTRACT, CITRIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, BIOSACCHARIDE GUM-1.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

Vichy

Related Products