COSRX ACNE PIMPLE MASTER PATCH

-27%

COSRX ACNE PIMPLE MASTER PATCH

Çmimi origjinal qe: 550L.Çmimi i tanishëm është: 400L.

COSRX ACNE PIMPLE MASTER PATCH
Largim i shpejtë i akneve brenda natës.
Mbron zonën e plagosur ose të acaruar dhe ruan lagështinë e lëkurës për të parandaluar shpërthimet e ardhshme.

SKU: 10096 Kategori: , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

COSRX ACNE PIMPLE MASTER PATCH

Largim i shpejtë i akneve brenda natës.

VETITË

Mbron zonën e plagosur ose të acaruar dhe ruan lagështinë e lëkurës për të parandaluar shpërthimet e ardhshme.

Materiali hidrokoloid i zhvilluar në mënyrë unike nxjerr në mënyrë të efektshme papastërtitë dhe krijon mjedis të lagësht, gjë që e bën procesin e shërimit më të shpejtë.
Ngjitësja vepron si një pengesë kundër baktereve, duke parandaluar infeksionin sekondar.
Këta mjeshtra në shërimin e akneve ngjiten fort në lëkurë dhe bëjnë magjinë duke nxjerrë papastërtitë dhe duke zvogëluar skuqjen.
COSRX Pimple Master Acne Patch vjen në një paketim të rigjenerueshëm dhe paketim të dyfishtë të sterilizuar për ta mbajtur atë higjenik.

Hypoallergenic
Dermatologist tested
Cruelty FREE
Parabens FREE
Sulfates FREE
Phthalates FREE
Alcohol FREE
Vegan

PËRDORIMI

Pastroni zonën përreth aknes.
Zgjidhni një letër me madhësi më të madhe se vendi i problemit dhe ngjiteni tek vendi.

INGRIDIENTËT

Cellulose gum, styrene isoprene styrene block copolymer, polyisobutene, petroleum resin, polyurethane film, liquid paraffin, tetrakis methane.

Informacion shtesë

copë

24

Brand

Cosrx

Related Products