Clio Kill Cover Cica Serum Cushion 02 Lingerie Spf50+ PA+++

Clio Kill Cover Cica Serum Cushion 02 Lingerie Spf50+ PA+++

3,500L

Përmban një serum hidratues qetësues që e mban lëkurën tuaj të qetë nga acarime të mundshme .

Availability: S’ka stok SKU: 10832 Kategori: , ,

Përshkrim

Clio Kill Cover Cica Serum Cushion 02 Lingerie Spf50+ PA+++
Përmban një serum hidratues qetësues që e mban lëkurën tuaj të qetë nga acarime të mundshme .
Hidratues dhe qetësues.
Përmban komponentë Cica & Hyaluronic.
Përshtatet në lëkurë dhe të jep ndjesi freskuese.
Nuk ndihet i rëndë dhe i trashë kur përdoret.
Ndihmon qe shkëlqimi i lëkurës dhe hidratimi të zgjasë gjatë gjithë ditës.
Mbulim mesatar
SPF50+, PA+++

Përdorimi

Merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni butësisht përgjatë strukturës së lëkurës.

Brand

Clio

Related Products