Rom&nd Han All Fix Mascara

Rom&nd Han All Fix Mascara

Rimel Rom&nd All Fix është një rimel që ndihmon në zgjatjen dhe volumin e qerpikëve tuaj.

SKU: 10857 Kategori: , ,
Spastroje

Përshkrim

Rom&nd Han All Fix Mascara
Rimel Rom&nd All Fix është një rimel që ndihmon në zgjatjen dhe volumin e qerpikëve tuaj. Formula është rezistente ndaj ujit dhe vajit për tu siguruar që ngjyra të jetë e qëndrueshme pa u grumbulluar ose njollosur. Edhe pse është rezistent, ai hiqet lehtësisht me pastruesin tuaj të grimit pa shkaktuar acarim në sytë tuaj.

L01 Long Black : Furçë e hollë në formë harku për të krijuar qerpikë me pamje më të gjatë
V01 Volume Black: Furça e hollë e sheshtë krijon qerpikë voluminozë

Përdorimi

Aplikoni rimelin me furcën përkatëse tek qerpikët tuaj.
Lëreni të thahet plotësisht.

Informacion shtesë

Nuanca

L01 Long Black, V01 Volume Black

Related Products