3CE Matte Lip Color #909 Smoked Rose

3CE Matte Lip Color #909 Smoked Rose

2,600L

Buzëkuq mat kremoz që shton hijeshi në buzët tuaja.

SKU: 10819 Kategori: , ,

Përshkrim

3CE Matte Lip Color #909 Smoked Rose
Buzëkuq mat kremoz që shton hijeshi në buzët tuaja. Qëndron në buzë, sikur të keni aplikuar primer buzësh dhe i mban buzët me ngjyrë të pastër për një kohë të gjatë.

Nuanca #909 qëndron midis trëndafilit dhe ngjyrës së kuqe , e cila nxjerr ne pah bukurinë tuaj .

Përdorimi

Aplikojeni duke filluar nga pjesa e brendshme e buzëve tuaja dhe duke vazhduar deri në pjesën e jashtme .

Brand

3CE

Related Products