Etude House Big Cover Fit Concealer Pro

Etude House Big Cover Fit Concealer Pro

1,200L

Korrektori i lëngshëm me mbulim perfekt.

Availability: S’ka stok SKU: 10840 Kategori: , ,

Përshkrim

Etude House Big Cover Fit Concealer Pro
Korrektori i lëngshëm me mbulim perfekt.
Formula ngjitet mirë me lëkurën për të krijuar një ton të barabartë të lëkurës për pjesën tjetër të grimit tuaj.
Jep efekt afatgjatë që ofron efekt mbulimi të përsosur pa grumbullim.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të moderuar të korrektorit në zonat e dëshiruara si rrathët e errët, skuqjet dhe prekni lehtë për ngjitje më të mirë.

Informacion shtesë

g

7

Brand

Etude

Related Products