BOTO Peach Flavour Low Molecular Collagen C Hyaluronic Acid

Sale

BOTO Peach Flavour Low Molecular Collagen C Hyaluronic Acid

Çmimi origjinal qe: 1,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,440L.

Kombinimi i kolagjenit të peshkut me peshë molekulare të ulët, vitaminës C, acidit hialuronik dhe 17 lloje probiotikësh për një lëkurë më elastike e të ndritshme; kombinim anti-rrudhë për lëkurë të butë si foshnjë, flokë, thonj dhe trup më të shëndetshëm.

SKU: 11666 Kategori: , ,

Përshkrim

Kombinimi i kolagjenit të peshkut me peshë molekulare të ulët, vitaminës C, acidit hialuronik dhe 17 lloje probiotikësh për një lëkurë më elastike e të ndritshme; kombinim anti-rrudhë për lëkurë të butë si foshnjë, flokë, thonj dhe trup më të shëndetshëm.
Përmbajtja:
Kolagjen peshku, glukozë pluhur, frukto-oligosakarid, ksilitol, pluhur me shije pjeshke, dekstrinë, propilen glikol, alkool, aromë sintetike dhe natyrale, pluhur me shije jogurt, acid DL-malik, dioksid silikoni, bima e mjaltit e trajtuar në rrugë enzimatike, stearat magnezi, vitamin C, pluhur nga qershia e Indisë, Aloe, acid hialuronik. N-acetil glukozaminë, probiotikë.
60g produkt përmbajnë:
– 224 kcal
– 13 mg Natrium
– 31 g karbohidrate
– 17 g sheqer
– 0 g yndyrna(0% të ngopura, 0% trans)
– 24 g proteina
– 60 mg vitamin C
Përdorimi:
• Merrni një stik ne ditë, gjysëm ore para ose pas buke. Mund të përzihet me ujë ose pije të tjera.
KUJDES!
• të ruhet në temperaturë të ulët
• të mbahet larg fëmijëve
• për problemet me alergjinë ju lutem kontrolloni listën e ingredientëve.
• të konsumohet sa më shpejt pas hapjes në mënyrë që të parandalohet risku i përthithjes së lagështisë dhe zbutjes së produktit
• kujdes nga dëmtimet e mundshme gjatë hapjes së produktit
• të konsumohet një bustinë në ditë; mund të përzihet me ujë ose pije të tjera.

Informacion shtesë

cope

30

Brand

Boto

Related Products