BOTO Glutathione White Small molecule Collagen C Biotin

Sale

BOTO Glutathione White Small molecule Collagen C Biotin

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,530L.

Kompleks Glutation, vitaminë C, Kolagjen i bardhë dhe Biotinë për lëkurë më të ndritshme dita-ditës.Glutathion është një antioksidant shumë I fuqishëm, përmirëson metabolizmin dhe ka veti aniti age. Biotin është njëe vitamine B kompleks ,e cila suporton lëkurën tuaj,flokët,thonjtë dhe shëndetin e syve.
Kolagjeni pas te 20-ve fillon dhe pergjysmohet,ndaj dhe lekura juaj duket e pajetë,por me këtë vitaminen nga BOTO,lëkura juaj do të shkëlqejë dhe trupi juaj do te jetë më I shëndetshëm.

SKU: 11667 Kategori: , ,

Përshkrim

Kompleks Glutation, vitaminë C, Kolagjen i bardhë dhe Biotinë për lëkurë më të ndritshme dita-ditës.Glutathion është një antioksidant shumë I fuqishëm, përmirëson metabolizmin dhe ka veti aniti age. Biotin është një vitamine B kompleks ,e cila suporton lëkurën tuaj,flokët,thonjtë dhe shëndetin e syve.
Kolagjeni pas te 20-ve fillon dhe pergjysmohet,ndaj dhe lekura juaj duket e pajetë,por me këtë vitaminen nga BOTO,lëkura juaj do të shkëlqejë dhe trupi juaj do te jetë më I shëndetshëm.
Përmbajtja:
1. Glutation 1000 mg për pako (përmbajtje e koncentruar 2.5%) me prejardhje nga majaja Estoneze (glicinë, glutamate dhe cisteinë).
2. 220mg vitamin C britanike.
3. 800 mg kolagjen peshku me peshë molekulare të ulët.
4. 36 µg biotinë hidrosolubile për bustinë.
5. Acid hialuronik .
6. 17 lloje lactobacilësh.
Përdorimi:
Një kuti përmban 30 bustina; të konsumohet një bustinë në ditë për 30 ditë.
Pluhur me shije limoni; përmban xylitol, dekstrinë, dy lloje aromatizuesish, laktozë, vaj palme të rafinuar, D-alfa-tokoferol, përzierje bimore (shurup misri, maja), fosfat kalciumi,dioksid silikoni, glukozë kristalore, acid suksinik, stearat magnezi, lëng limoni, maltodekstrinë nga gruri, qumësht dhe sojë.
Nuk përmban nënprodukte mishi apo derri.

Informacion shtesë

bustina

30

Brand

Boto

Related Products