BIODERMA SEBIUM PURIFYING CLEANSING FOAMING GEL

BIODERMA SEBIUM PURIFYING CLEANSING FOAMING GEL

1,990L

BIODERMA SEBIUM PURIFYING CLEANSING FOAMING GEL
Xhel pastrues i butë që dukshëm zvogëlon shkëlqimin e tepërt.
Xhel pastrues për lëkurat e yndyrshme me tendencë akneike.

Përshkrim

BIODERMA SEBIUM PURIFYING CLEANSING FOAMING GEL

Xhel pastrues i butë që dukshëm zvogëlon shkëlqimin e tepërt.

VETITË

Xhel pastrues për lëkurat e yndyrshme me tendencë akneike.
-Pastron butësisht lëkurën tuaj dhe kufizon formimin e pikave të zeza falë kompleksit *Fluidactiv sebo-correcting.
-I pasur me agjentë pastrues, sulfat zinku dhe sulfat bakri, pastron dhe kufizon sekretimin e yndyrës duke I mbajtur poret e pastra.
-Hipoalergjik, jo komedogjenik, pa parabene, pa sapun, pa ngjyrues. Nuk e than lëkurën.

PËRDORIMI

Aplikoni në lëkurë të njomë dhe masazhoni butësisht. Më pash shpëlaheni me ujë.

INGREDIENTËT

AQUA/ËATER/EAU, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, DISODIUM EDTA, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, ZINC SULFATE, COPPER SULFATE, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, LACTIC ACID, LAURETH-2, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, FRAGRANCE (PARFUM).

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Bioderma

Related Products